Profile

saaren bani

safar

Contact Details

safar

Bio

شهر استانبول  : استانبول  یکی از زیباترین شهر های کشور ترکیه است که با دارا بودن طبیعتی دل انگیز و امتیازات بسیاری همچون سواحل شنی پاکیزه و آبهای زلال و همچنین وجود امکانات رفاهی و تفریحی متعدد به یکی از پر طرفدارترین شهر های توریستی کشور ترکیه تبدیل شده است .

در صد بالایی از گردشگران این شهر در تور استانبول لحظه آخری سفر باتو  را اروپائی ها تشکیل داده اند اما تعداد ایرانیان نیز کم نیست و روز به روز نیز استقبال برای سفر به این شهر افزایش می یابد و علی الخصوص خانواده هایی که همراه فرزندان خود عازم سفر شده اند معمولا  این شهر را برای اقامت انتخاب می کنند زیرا مجموعه های تفریحی و پارک های آبی شهر استانبول  بسیار متنوع و مجهز است . همچنین هتل ها و اقامت گاههای منحصر بفرد این شهر همه چیز را برای گذران تعطیلاتی بی عیب و نقص فراهم نموده تا جائیکه مسافران اغلب رقبتی به خارج شدن از هتل محل اقامت خود ندارند .

علاوه بر موارد ذکر شده باید افزود شهر استانبول  تاریخی پر فراز و نشیب دارد و آثار تاریخی موجود در آن به شهرت جهانی رسیده  و بنابراین بهتر است بازدید از آنها در برنامه های خود بگنجانید

در ادامه باید افزود شهر استانبول  فرودگاه اختصاصی ندارد و مسافران هوایی آن ابتدا وارد فرودگاه ازمیر شده ( فاصله هشتاد کیلومتری از شهر استانبول  ) و سپس با تاکسی و یا اتوبوس به استانبول  می روند .

پارک آبی آدالند  : این پارک آبی یکی از بزرگترین و مجهز ترین پارک های آبی کشور ترکیه و تور استانبول است که شاید دلیل انتخاب این شهر برای اقامت از سوی بسیاری گردشگران ، وجود همین پارک آبی باشد . در این پارک آبی همه چیز برای یک روز مهیج و شاد فراهم شده و با دیدن انواع سرسره های آبی بزرگ و کوچک هوش از سرتان می پرد .

ممکن است هتل محل اقامت شما نیز دارای پارک آبی البته در ابعاد کوچک تر باشد ، با این حال پیشنهاد می کنیم این فرصت استثنایی را از دست ندهید و یک روز را مهمان این مجموعه شگفت انگیز باشید  .